ADESCOM | O NAS
15239
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15239,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-9.1.3
 

O NAS

HISTORIA FIRMY

historia-2

PARĘ SŁÓW O ADESCOM

ADESCOM Polska Sp, z o.o. istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Jesteśmy producentem operatorskich i abonenckich rozwiązań dla telefonii IP.

Początkowo pracowaliśmy przede wszystkim dla dużych zagranicznych partnerów, takich jak Volkswagen, Infineon, Starcore i Citel, tworząc nowoczesne podzespoły telekomunikacyjne.

Odkąd podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu na polski rynek własnej telekomunikacyjnej centrali operatorskiej, nie ustajemy w staraniach nad ciągłym jej rozwojem i doskonaleniem. Dokonując wyboru produktu braliśmy pod uwagę dynamikę polskiego rynku telekomunikacyjnego – regulowanego przez ciągle zmieniające się przepisy.

W taki właśnie sposób powstał nasz „flagowy” produkt – system CTMG. W kolejnych latach tworzyliśmy następne systemy skalowalne i dostosowywane do wielkości i potrzeb klientów – CTMG 500 i CTMG Premium.

Od 2012 roku dostarczamy swoje produkty na rynek SME. Autorska centralka biznesowa – ADEBOX i brama PRA/BRA i E1 – ADEGATE to dwa urządzenia, które doskonale wzbogacają ofertę central i bram na rynku telefonii dla biznesu.

Do dnia dzisiejszego mamy za sobą setki wdrożeń na terenie całej Polski, a we współpracy z naszymi Klientami nadal je rozwijamy, wprowadzając kolejne funkcjonalności. Jako producent potrafimy dostosować systemy do potrzeb najbardziej wyspecjalizowanego i wymagającego Klienta, znajdując dla niego nowe zastosowania i tworząc dedykowane funkcjonalności. Potrzebne jest wiele lat pracy, doświadczenie, bogata wiedza i stała obserwacja rynku, aby powstała stabilna centrala, która oferuje  rozbudowaną funkcjonalność. Naszym centralom operatorskim i biznesowym towarzyszy wszechstronne i sprawdzone oprogramowanie zarządzające, taryfikacyjne, call center itp oraz wsparcie producenta z dziesięcioletnim doświadczeniem.

16

Lat na rynku

1345

Skonfigurowanych IVR'ów

234

Wdrożenia w całej Polsce

238372

Abonentów podłączonych do central

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

 • 1. PROJEKTUJEMY

  Na bieżąco monitorujemy rynek, słuchamy naszych klientów, aby nieustannie doskonalić i rozwijać nasze produkty.

 • 2. Programujemy

  Szerokie grono naszych wyspecjalizowanych i doświadczonych programistów nadaje realny kształt nawet najbardziej indywidulanym projektom i wizjom klientów.

 • 3. Testujemy

  Dopracowane pomysł i wizję przelane na kody i protokoły testujemy, aby klienci mogli z pełną satysfakcją cieszyć się wdrożoną centralą telefoniczną.

 • 4. Wdrażamy

  Dokładnie poznajemy klienta, jego potrzeby, aby dopasować do niego centrale, bramę i usługi. Doradzamy, szkolimy i jesteśmy jego partnerem.

 • 5. Wspieramy

  Jako producent dostarczamy najlepsze i ciągłe wsparcie - hotline 24/7 zarówno w sytuacjach awaryjnych jak i przy bieżącej administracji.

test modala
×